UYSAL’dan Mutullah YOLBULAN İçin Taziye Mesajı

0
130

AK Parti Karabük Milletvekili Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkan Vekili Prof. Dr. Burhanettin UYSAL, Mutullah YOLBULAN için taziye mesajı yayımladı.

 

Milletvekili UYSAL ,Karabük’ümüzün önemli değerlerinden Kardemir A.Ş  Eski Yönetim Kurulu Başkanı Hayırsever İşadamı Mutullah Yolbulan amcamızın İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede vefat ettiği haberini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım.

29 Mayıs 2012 tarihinde Karabük Üniversitesi’nin 5. kuruluş yıldönümünde; Üniversite ve Karabük’ün kalkınmasına yaptıkları katkı, üniversite sanayi iş birliğine verdikleri desteklerden dolayı dönemin KARDEMİR A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mutullah Yolbulan’a fahri doktora ünvanı vermiştik. O gün Mutullah amca; “Üniversitemize daha iyi günler, daha güzel günler yaşatmak için elimizden geldiği kadar gayret göstereceğiz.” şeklinde duygularını ifade etmişti. Ve biz hep o desteği hissettik. Karabüklü büyüklerimizin ve her bir Karabüklünün katkıları ile Üniversitemiz bugünlere geldi. Rabbim herkesten bir kez daha razı olsun. Merhum Mutullah amcamıza Allah’tan rahmet, YOLBULAN ailesine, yakınları ve KARDEMİR camiasına başsağlığı dilerim.

Karabük Üniversitesi ve Karabük, yaptıklarını ve kazandırdıklarını unutmayacak Mutullah Amca…

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here