Bu haber :08/06/2023 21:21 Tarihinde Eklendi 2352 Kez Okundu

ACAR TOBB TURİZM KURULUNA SEÇİLDİ

BAŞKAN ACAR TOBB TURİZM KURULUNA SEÇİLDİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) 79.uncu Genel Kurulu gerçekleşti. TOBB Başkanı yeniden Hisarcıklıoğlu oldu. Konu ile ilgili açıklama yapan Başkan Acar; "Odalar ve Borsalar Birliğimizin 79.uncu Genel Kurulunu geride bıraktık.
Meclis Başkanımız Cengiz Ünal ve Genel Sekreterimiz Ömer Tüfekçi ile katılım sağladığımız ve tek adayımız olan mevcut başkanımız Sn. Rifat Hisarcıklıoğlu bir kez daha TOBB Başkanımız oldu. Kendisini tebrik eder bu zor görevinde üstün başarılar dilerim. Oda ve Borsalarımızın bütün sorunlarında yanında olan desteğini asla esirgemeyen Sn. Hisarcıklıoğlu'na teşekkürlerimi sunuyorum.
Genel Kurul'da Safranbolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı olarak tekrar TOBB Turizm Kuruluna seçilmiş bulunmaktayım. Safranbolu'nun yanı sıra Erdek, Ürgüp, Anamur, Didim ve Beypazarı Odalarının oluşturduğu Turizm Kurulunu oluşturmaktadır.
Ülkemizin turizm açısından önemli yerlerinden biri olan Safranbolu'muzu TOBB turizm kurulunda en iyi şekilde temsil ederek turizmin gelişmesi ve çeşitlendirilmesi için çalışacağız" dedi.