Bu haber :08/11/2020 12:52 Tarihinde Eklendi 182 Kez Okundu

Vergili, Sahte Raporlara İtibar Etmeyiniz

Karabük Belediye Başkanı Rafet VERGİLİ, Şehrimiz varoluşunu Demir Çelik İşletmelerinin kurulmasına borçludur. O nedenle Karabük’te yaşayan herkesin KARDEMİR’den beklentisi olmasından daha doğalı olamaz.

Halkımızın KARDEMİR Yönetim Kurulu Üyelerinden Beklentileri;

Tarikat, cemaat ilişkilerini KARDEMİR’e sokmayın. Gerçek liyakat sahiplerine görev verin. Personel alımlarında, yıllarca KARDEMİR’in her türlü çevresel etkilerine maruz kalmış Karabüklü’lere öncelik verilmelidir.

Sahte raporlara itibar etmeyiniz. Hazırlatılan sahte raporlarla kıyıma uğrayan arkadaşlara tekrar görev veriniz.

            Bu şehrin kenara itilen yetişmiş insanlarını, siyaseten bir yere gelmiş insanlarla eşdeğer görmeyiniz.

            KARDEMİR işçisine sahip çıkın. Çünkü KARDEMİR işçisi işletmenin zor zamanlarında ücretsiz izine çıkmış, ücret beklemeden çalışmış fedakâr insanlardır ve yine çalışır.

            Zor günlerinde KARDEMİR’i destekleyen, yanında olan esnafa, küçük ve orta ölçekli sanayicilerimize sahip çıkın ve yan sanayi atölyelerini destekleyip atölyelerin gelişmesini sağlayın.

            Şirketin zor zamanlarında KARDEMİR’i destekleyen haddecileri destekleyin, kütük demir verin. Özellikle pandemi sürecinde ortaya çıkan işsizliğin giderilmesine katkıda bulunacaktır.

            Karabük ve KARDEMİR için hayati önem taşıyan FİLYOS Limanının KARDEMİR’e kazandırılması için çalışmalar yapın. Biz de şehir olarak yanınızda olacağız.

            Gördüğüm kadarı ile yeni yönetim, bilgi ve donanımı KARDEMİR’i çok iyi yerlere taşıyacaktır.

            Bu süre zarfında çevre yatırımlarını tamamlamanızı, cüruf sahasını şehir merkezinden kaldırmanızı ve şehirle tam entegrasyon içinde çalışmanızı, Cenab-ı Allah’tan Niyaz eder, görevlerinizde başarılar dilerim.