Bu haber :18/11/2020 00:03 Tarihinde Eklendi 30 Kez Okundu

Magic FM, 29. Yayın Yılına Girdi

Batı Karadeniz Bölgesi'nin İlk Özel Radyosu Olan Magic FM, 29. Yayın Yılına Girdi

Türkiye'de özel radyo ve televizyonların yayına başlamasıyla birlikte 13 Kasım 1992 yılında kurulan Magic FM, Nuray Alpboğa'nın yönetiminde yayınlarını sürdürüyor.

Radyonun Yönetim Kurulu Başkanı Nuray Alpboğa, kuruluş yıldönümü dolayısıyla yaptığı açıklamada, "Bugün radyomuzun 29. kuruluş yıldönümünü kutlamaktan mutluyuz. Biz radyoyu sadece şarkı türkü çalan bir yayın organı olmaktan öteye, sorgulayan, irdeleyen ve eğiten bir araç olarak görüyor, haberler yayınlarıyla halkın haber alma hürriyetinin sınırlarını genişletiyoruz. Kendi alanında ve özel radyolar arasında bir lig maçını ilk defa canlı olarak yayınlayan MAGİC FM Radyosu olarak son yıllarda Safranbolu’da 21. Yüz Yıl Türkiye Enstitüsü ile düzenlediği ve geleneksel hale gelen Safranbolu Kongreleri ile de Türk Düşünce ve Kültür hayatına katkılar sunuyoruz. Yorumlar şahsi fikirlerimizdir. Onları da halkımızla paylaşıyoruz. Her yayın organı tarafsızlık vurgusu yapar. Oysa Magic Fm taraflı bir radyodur. Öncelikle Türk Milleti, Karabük şehri ve vatanın birliği noktasında taraftır ve yayınlarında bunları olmazsa olmaz şart olarak gözetir" dedi.

Konferanslar serisi ile akademisyen ve uzmanlarla ülke gündemine ışık tutan Magic FM Radyosu Yönetim Kurulu Başkanı Nuray Alpboğa, radyoyu destekleri ile ayakta tutan ve 29. yılına ulaştıran dinleyici ve reklam verenlere teşekkür etti.